clash of clans - CZECH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd

5 posters

Goto down

Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd Empty Re: Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd

Příspěvek pro Rojin Tue Jun 17, 2014 3:40 pm

Ahoj, muj nazor Sebo na totu vec je velmi podobny jako u Mikyho. V zasade se da rict, ze klan si ani nemuze hledat kvalitni lidi, protoze to podle me funguje presne naopak. Kvalitni hraci si hledaji klan. Ty mene kvalitni hraci se musi "vychovavat" coz podle me tento klan pochopil a vidim velke zlepseni. Navic mame forum, muzeme odkazovat jako v pripade viz. vys, staveni vesnic. Myslim si ze jsoubtady hraci, vcetne me, talus a podobne co se tady naucili spoustu vychytavek. Naucili jsme se to my, nauci se to i jini. Navic jak rikam, ted to teprve dostane s forem ty spravne gule! Wink

Rojin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 16. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd Empty Re: Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd

Příspěvek pro krawicz Tue Jun 17, 2014 1:28 pm

Já když jsem například hledal klan a našel ten správný  Wink tak jsem se také koukal kolik vítězství mají v cw, což by po vytvoření nového klanu trvalo nějakou dobu udělat si tímto jméno. Můj názor je že tento klan funguje dobře a jde správnou cestou a k tomuto rozhodnutí bych se uchýlil až jen kdyby tomu tak nebylo.

krawicz

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd Empty Re: Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd

Příspěvek pro Sebo Tue Jun 17, 2014 12:26 pm

Ja nerikam, ze nas nikdo nemuze najit, muzes se jmenovat treba czech neco, pak se v hledacku objevime taky ;-)

Sebo
Admin

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 16. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd Empty Re: Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd

Příspěvek pro Miky Tue Jun 17, 2014 12:24 pm

Jak ty říkáš, návrh už tu jednou byl a já jsem to viděl dost skepticky. To konkrétně z toho důvodu, že zvolit unikátní jméno klanu by znamenalo úplné zastavení náboru těch tvých "uličníků", protože by nás nehledal nikdo, kdo by nás neznal. Možná to teď vidíš jako výhodu, ale znamenalo by to, odvážím se říct, každodenní hledání po jiných klanech. V mém názoru mě v podstatě utvrdil náš noční návštěvník, tuším dva dny zpět, který přišel z klanu s unikátním jménem a sám jsi u toho byl když říkal, že mají problém sehnat lidi a sám uvažuje o přechodu jinam. A to byl klan, který měl i několik lidí s levelem 100 a víc. Uvědom si že ti, kteří tu jsou, k nám přišli u "ulice", ale díky nim tento klan funguje jako nikdy. Samozřejmě je tu nutnost častého třídění, ale s každým novým hráčem je tu možnost, že je to kvalitní hráč, co se nám tu usadí, jako to udělaly už desítky lidí.
Doufám, že jsem dostatečně vysvětlil, proč můj názor je takový, jaký je. Takže za mě ne, ale rád uslyším jiné argumenty :-)

Miky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 15. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd Empty Re: Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd

Příspěvek pro Taluše Tue Jun 17, 2014 12:05 pm

Ja myslím, že by to zkoordinovat šlo

Taluše

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 16. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd Empty Re: Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd

Příspěvek pro Sebo Tue Jun 17, 2014 11:31 am

Tak ja mam tedy navrh, ktery jsem jiz navrhoval jeste nez jsem byl ve vedeni: po konci valky vzdy vyhazujem hrace a misto nich k nam chodi novi. Tito hraci jsou ovsem casto z mene kvalitniho testa nez my vsichni :-) muj navrh tedy zni prestat brat podobne hrace "z ulice" ale chodit po klanech a trochu na prasaka vybirat hrace, kteri maji velky donate, aktivitu ve valkach a jmenovite je k nam zvat. My jsme aktivni klan, oni jsou casto jedini aktivni, nespokojeni a radi prejdou.
Timto zpusobem bychom mohli nabrat spoustu aktivnich a kvalitnich hracu.
Proc vam to ale pisu: kdyz nekoho pozvem, tak zacne hledat czech clan, kterych je tisic petset devetset. Tedy zde je ta zajmava cast. Nazev clanu zmenit nejde, museli bychom vytvorit novy klan s lepsim nazvem a vsichni do nej prejit. Vyjadrete se prosim, jestli to je podle vas uskutecnitelne a nebo treba i navrhnete, jaky nazev by se vam libil :-)

Sebo
Admin

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 16. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd Empty Re: Navrhy co vas stve, co byste zlepsili atd

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru